€ od 14,50 €/h brutto

Od zaraz Niemcy praca sprzątanie biur w Hamburgu z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 17, 2020 02:15

W rejonie Hamburga do podjęcia praca w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu biur oraz innych powierzchni komercyjnych.

Stanowisko: Sprzątacz biur

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca przy sprzątaniu biur – wszelkich pomieszczeń (toalety, sale konferencyjne, powierzchnie open space, gabinety, recepcje, pomieszczenia socjalne, magazynki itp.)
  • codzienne sprzątanie biura – dbanie o estetyczny wygląd, przyjemny zapach
  • obecnie dodatkowo odkażanie powierzchni specjalnymi preparatami

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • solidność, odpowiedzialność, sumienność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • umowę na okres 3 miesięcy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • stałą umowę o pracę dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w mieszkaniach pracowniczych
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pracę do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur od zaraz, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4885f0cd805327f4