€ 13,25/h +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca fizyczna 2021 w sklepie bez znajomości języka dla par wykładanie towaru Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 15, 2021 02:17

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w sklepie z Berlina dla par przy wykładaniu towarów na półki sklepowe. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do wykładania towarów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,25 euro brutto na godzinę pracy + darmowe zamieszkanie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 8

Opis zadań:

  • fizyczne zadania o charakterze pomocniczym
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie oraz wywiezienie na sklep towarów, następnie wyłożenie na półki
  • konieczne jest utrzymywanie czystości w alejkach, sprawdzanie dat ważności, wystawianie promocji czy
  • zmienianie na bieżąco cenówek
  • inne zadania zlecane przez przełożonego na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna, zwinność, elastyczność
  • przykładanie się do obowiązków
  • brak uzależnień
  • dostępność od zaraz
  • auto i prawo jazdy na parę
  • pełna samodzielność
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność, uczciwość

Oferujemy:

  • wsparcie przy relokacji
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla wybranych
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • pracę na tej samej zmianie w przypadku zatrudnienia par

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV na poniższy adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref.: fiz/a4/06/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-wykladanie-towarow-berlin/

ID ogłoszenia: 91060c62b606bee3