€ 9,50/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiór szparagów 2021 Rain am Lech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rain
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 22, 2020 4:29 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2021 dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w Rain am lech przy zbiorze szparagów na polu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Rain am Lech, Niemcy

Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: praca od kwietnia do czerwca 2021

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu przy wycinaniu szparagów
  • ewentualnie prace na hali przy przycinaniu i sortowaniu

  • na miejscu zapewnione odpłatne zamieszkanie w 2 osobowym, ogrzewanym kontenerze mieszkalnym za 8,90 euro dziennie
  • dwa razy w tygodniu darmowy przejazd do sklepów oraz na miejscu w gospodarstwie sklepik z napojami
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • w razie konieczności przejazd do lekarza
  • opcja korzystania z pralek oraz suszarek bezpłatnie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą mogą dzwonić, lub kontaktować się przez WhatsApp od poniedziałku do piątku od 8 do 20 pod numerem:

  • 0049 151 72701929

Opcja kontaktu z osobą w Polsce, panią Tokarz pod numerem: 12 284 51 75

  • poniedziałek – piątek od 8 do 10 i od 19 do 21
  • soboty od 8 do 10

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-kwietnia-2021-przy-zbiorze-szparagow-rain-am-lech/

ID ogłoszenia: 6145fe08e5436044