€ 14/h brutto

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka na myjni Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 15, 2019 02:50

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Kolonii dla chętnych bez znajomości języka na myjni samochodowej. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Wakaty: 4

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca na myjni samochodowej przy sprzątaniu i myciu samochodów osobowych
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku zajmuje się odkurzaniem wnętrz, praniem tapicerki, wycieraniem plastików, woskowaniem itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, sumienność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę na jednej zmianie w godzinach od 9:00 do 18:00
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę w zgranym zespole

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. fizycz/a3/10/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-samochodowej-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 2785da4c8d30d90d