€ 2200-2600/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca fizyczna 2018 bez języka pomocnik śmieciarza Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 3, 2018 23:07

Poszukujemy od zaraz osoby bez znajomości języka na stanowisko pomocnik śmieciarza w firmie z Hamburga. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków 2018. Pracodawca zapewnia wsparcie w szukaniu płatnej kwatery na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Start: od zaraz

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2200 do 2600 euro brutto miesięcznie – w zależności od kwalifikacji oraz stopnia znajomości języka

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę zespołową polegająca na wybieraniu śmieci
  • obowiązkiem będzie podstawianie koszy do załadunku mechanicznego oraz wrzucanie worków na pakę

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • brak uzależnień
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, sumienność

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • przeszkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • opiekę polskojęzycznego koordynarora
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • umowę niemiecką z ubezpieczeniem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą proszone są o przesyłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres dostępny poniżej:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/01/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-pomocnik-smieciarza-hamburg/

ID ogłoszenia: 8215a758cbc46e2d

2 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca fizyczna 2018 bez języka pomocnik śmieciarza Hamburg”

  1. wiano215 na luty 6, 2018 @ 12:24

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Spełniam wszystkie wymienione w ogłoszeniu wymagania. Mam 29 lat, jestem abstynentem, nie palę, dobra kondycja fizyczna. Jeżeli są jeszcze wolne miejsca, to proszę o kontakt pod numerem telefonu lub SMS:
    519075303, albo e-mail : wiano215@gmail.com

  2. ryszard.kaczmarczyk1968@gmail.com na luty 11, 2018 @ 21:42

    Witam. Jestem zainteresowany. Prosze o kontakt.004915211954584 Mieszkam na stale w hamburgu.Posiadam prawo jazdy kategorii B. Pozdrawiam