€ 13-14,50/h brutto

Praca w Niemczech dla par bez języka na magazynie z odzieżą od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 3, 2021 02:26

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla par komisjonerów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz na magazynie z odzieżą przy zbieraniu oraz pakowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Miasto: Hamburg, Niemcy

Termin: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy

Liczba wakatów: 6

Obowiązki:

  • praca na magazynie, zadania na bieżąco zleca kierownik zmiany
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem zamówień, kompletowaniem, pakowaniem, przyjmowaniem oraz rozładunkiem dostaw, wprowadzaniem danych do systemu komputerowego itd.

Oczekiwania:

  • praktyczna umiejętność obsługi komputera
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy w zespole
  • energiczność, pracowitość, przykładanie się do obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy w środowisku monitorowanym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na pół roku
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • odpłatne zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu za 500 euro miesięcznie od pary
  • pomoc koordynatora Polaka

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres poniższy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: Magazyn odzieżowy Hamburg 11/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-na-magazynie-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 12261a90435a1845