€ 13,50/h brutto

Praca Niemcy bez języka przy sprzątaniu autobusów od zaraz Monachium 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 5, 2018 04:55

Oferujemy atrakcyjną pracę  Niemczech przy sprzątaniu autobusów i tramwajów w zajezdni. Ogłoszenie 2018 z Monachium od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zadania:

  • praca w godzinach nocnych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie autobusów oraz tramwajów wewnątrz
  • obowiązkiem będzie wycieranie, mycie szyb, wycieranie barierek, wynoszenie odpadów, pranie tapicerki itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość pracy na zmianie nocnej

Zapewniamy:

  • opiekę rezydenta Polaka na miejscu
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie od zaraz
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • odpłatne lokum na miejscu, koszt to około 150 do 250 euro miesięcznie w zależności od standardu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo. Wiadomość z aktualnych CV prosimy przesłać na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: Sprzątanie autobusów Monachium 09/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-autobusow-bez-jezyka-monachium-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 7665bb680f18a79a