€ 1100-1300 netto + zakwaterowanie

Bez znajomości języka praca w Niemczech na produkcji kasków od zaraz w Magdeburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 18, 2018 04:27

Fabryka kasków motocyklowych z Magdeburga poszukuje od zaraz pracowników produkcji do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kasków

Lokalizacja: Magdeburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy 0 wynagrodzenie w wysokości około 1100 do 1300 euro netto – po opłaceniu kosztów zamieszkania

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • są to nieskomplikowane prace w charakterze pomocnika na produkcji kasków
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowanie odlewu skorupy, poprawki polegające na opracowaniu powierzchni przez szlifowanie i polerowanie
  • do zadań należeć będzie także dekorowanie i końcowy montaż

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od par oraz grup mobilnych
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sumienność
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • legalne warunki zatrudnienia (druk A1, kartę EKUZ i dodatkowe ubezpieczenie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie i dodatki
  • świetne warunki zamieszkania
  • pracę na 2-3 zmiany
  • opieka koordynatora polskojęzycznego
  • atrakcyjna premia frekwencyjna
  • dodatkowa premia półroczna na wakacje i święta
  • + 25% za pracę na nadgodziny i na noce

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem poniższej strony:

Krótki link: http://bit.do/produkcja-kaskow

ID ogłoszenia: 8045afdec59432a8