€ 9,10/h netto

Niemcy praca sezonowa od maja 2018 przy zbiorze truskawek bez języka Visbek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Visbek
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 31, 2018 18:52

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od maja – czerwca 2018 przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie na plantacji z Visbek dla osób bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru owoców

Miejsce zatrudnienia: Visbek, Niemcy

Zarobki: na akord 3,04 za 5 kilogramową skrzynkę

Termin: praca od maja lub czerwca 2018

Obowiązki:

  • praca fizyczna na polu przy zbiorze owoców truskawki

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • chęć do podjęcia pracy sezonowej

Oferujemy:

  • na miejscu zapewnione jest zakwaterowanie w 2 osobowych kontenerach mieszkalnych
  • ciepły obiad codziennie
  • zapewniony przewóz na pole autokarem
  • codzienny koszt za zamieszkanie, obiad i ubezpieczenie jaki ponosi pracownik to 10,80 euro
  • dla chętnych możliwość zorganizowania przejazdu do Niemiec z firmą allstar za 60 euro
  • umowę na 2 miesiące

Aplikacja:
Więcej informacji można uzyskać telefonicznie:

kontakt również w języku polskim: 163 896 89 88

bezpośrednio telefon do biura: +49 44 35 9 71 18 36

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-maj-2018-visbek/

ID ogłoszenia: 1055abf5a376a707