€ Do uzg.

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech dla par zbiory borówki w Walsrode

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Walsrode
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 5, 2022 01:32

Na plantacji z Walsrode od zaraz także dla par propozycja sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców borówki amerykańskiej bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zapewnione będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów borówki amerykańskiej

Lokalizacja: Walsrode, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Umowa: na 7 tygodni

Opis stanowiska pracy:

  • sezonowa praca przy ręcznym zbiorze owoców borówki

Oczekiwania:

  • posiadanie statusu ucznia, studenta, emeryta, rencisty
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • prawo jazdy nie jest konieczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy sezonowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz również dla osób bez znajomości języka
  • pracę sezonową na okres około 7 tygodni
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą
  • zamieszkanie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem:

  • +48 785 794600

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-niemcy-na-plantacji-borowki-amerykanskiej-CID4-IDO4MCW.html

ID ogłoszenia: 57362c3556b5ff41