€ ok. 2152 brutto/mc

Od zaraz Niemcy praca dla par na produkcji dań gotowych bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 2, 2018 04:46

Ogłoszenie pracy w Niemczech skierowane do par na produkcji dań gotowych w fabryce z Berlina. Zatrudnienie od zaraz możliwe także bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: około 2152 euro brutto miesięcznie na 156 godzin pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zadania:

  • zatrudnienie na produkcji dań gotowych – hamburgerów, pizzy itp.
  • pracownik będzie odpowiedzialny za układanie składników na blatach ciast a także wkładanie produktów w bułkę hamburgera zgodnie z recepturą producenta
  • praca w warunkach chłodniczych, na hali panuje około +2 stopnie Celsjusza

Oczekiwania:

  • punktualność
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej albo wykształcenie gastronomiczne
  • aktualne badania do celów sanitarnych
  • pracowitość
  • brak problemów z podjęciem pracy na zmiany

Zapewniamy:

  • umowę na okres połowy roku
  • dla pracowników najrzetelniej wypełniających obowiązki możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • bardzo dobre warunki zakwaterowania, koszt w pokojach 2 osobowych to 300 euro od osoby a od pary 450 euro
  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się
  • opcja rozwoju
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • bezpłatną odzież roboczą oraz środki ochronne

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani powyższą ofertą, proszeni są o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: “Nr ref. nu/a3/02/18” z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 6845a986fd489f55

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca dla par na produkcji dań gotowych bez języka Berlin”

  1. sandra721 na marzec 5, 2018 @ 16:11

    Witam, wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, prosimy o kontakt 663 489 262. Pozdrawiam