€ 8,84/h

Niemcy praca sezonowa bez języka na polu przy sadzeniu i zbiorze warzyw Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 27, 2018 06:10

Aktualnie poszukujemy chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze i sadzeniu warzyw. Ogłoszenie z Frankfurtu nad Menem bez znajomości języka, ale z doświadczeniem w pracy rolniczej.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,84 euro brutto na godzinę co w przeliczeniu daje jakieś 6,30 euro netto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2-3

Obowiązki:

  • praca na polu przy zbiorze i sadzeniu warzyw – kapusty, selerów, różnych odmian sałaty
  • wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • wysokie zmotywowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność na czas trwania kontraktu
  • możliwość zabrania odzieży do pracy, porządnych butów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz i pracę do Świąt
  • uczciwe wynagrodzenie
  • w tygodniu około 50 do 60 godzin pracy w zależności od pogody i zapotrzebowania
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w kontenerach pracowniczych w cenie 3 euro na dobę
  • po przepracowanym tygodniu możliwość pobrania zaliczki
  • w cenie 650 zł pracownik może wykupić pakiet Full Care – bilet, polisa i wsparcie biura

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Numer: 13 4463295 lub 782745508

źródło:

ID ogłoszenia: 245bfc74f2b8170