€ 12,00/h brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu wafelków Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 24, 2019 01:51

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu wafelków w fabryce z Bremen. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka niemieckiego dla pakowaczy.

Stanowisko: Pakowacz wafelków

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Umowa: na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Obowiązki:

  • prosta praca przy pakowaniu wafli i ciastek
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy pod presją
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zdolność pracy pod presją
  • sumienność, zdyscyplinowanie
  • zaangażowanie, niezawodność
  • dyspozycyjność przynajmniej na najbliższe 3 miesiące

Oferujemy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • system trójzmianowy
  • odzież roboczą a także środki ochronne
  • na miejscu zorganizowane jest płatne 120 euro miesięcznie od osoby zakwaterowanie
  • zatrudnienie na podstawie umowy próbnej na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone zadania możliwość podjęcia pracy na stałe

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 5785cbf82a06bd50