€ 10,50/h

Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorze szparagów od zaraz Köln 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 29, 2022 02:23

Od zaraz zatrudnienie w Kolonii dla osób bez znajomości języka przy zbiorach szparagów. Niemcy praca sezonowa w rolnictwie od kwietnia 2022. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Wakaty: 10

Umowa: zatrudnienie sezonowe na 3 miesiące

Termin: od 1 lub 5 kwietnia 2022

Opis stanowiska pracy:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorze szparagów
  • możliwe zadania na hali przy sortowaniu zbioru

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w różnych warunkach pogodowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorze szparagów
  • prawo jazdy kat. B – konieczna od 2-3 osób w zespole
  • gotowość do zabrania odpowiedniej odzieży oraz obuwia do pracy
  • posiadanie ważnego certyfikatu szczepień przeciwko covid lub szybkiego testu antygenowego przed wyjazdem
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
  • możliwość przyjazdu swoim samochodem
  • minimum 48 godzin pracy w tygodniu
  • wypłacanie wynagrodzenia na czas
  • pracodawca zapewnia w cenie 660 PLN ubezpieczenie, przejazd do Niemiec oraz opiekę koordynatora

Aplikacja:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego w godzinach od 8 do 16 pod numerem:

  • 134463295

źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-zbiorze-szparagow-bez-jezyka-kolonia-2022/

ID ogłoszenia: 41362419a4e162d9