€ 1900-2700 brutto

Od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka na magazynie hurtowni RTV Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 5, 2019 03:05

Zatrudnienie dla par na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV w Ulm. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Pensja: od 1900 do 2700 euro brutto miesięcznie w zależności od posiadanych umiejętności, doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego

Liczba wakatów: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień, pakowanie towarów, rozładunek dostaw, wprowadzanie danych do systemu
  • do zadań należy również pilnowanie porządku i wykonywanie innych zadań zlecanych zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość, sumienność, zaangażowanie
  • możliwość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • pełna samodzielność
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • początkowo zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane jest płatne zakwaterowanie w cenie 450 euro miesięcznie od pary + media
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 5425dc09e187b09a