€ 11,50/h + dodatki + mieszkanie

Bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie z napojami od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 7, 2017 05:09

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków również bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie z hurtowni z napojami dla komisjonerów na magazynie z napojami w Hamburgu. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu – komisjoner

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wakaty: 3

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 11,50 brutto euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się zbieraniem zamówień na magazynie hurtowni z napojami
  • osoba zatrudniona będzie obługiwać skaner ręczny oraz wózek paletowy ze wspomaganiem elektrycznym
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • mile widziane jest doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do przyjechania swoim autem
  • umiejętność pracy w grupie
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • za pracę zmianową w weekendy oraz święta należy się dodatek w  wysokości +25%, przy świętach +50%
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • umowę do końca bieżącego roku
  • bezpłatne lokum
  • zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach u sprawdzonego pracodawcy
  • dla najlepszych możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Komisjoner na magazynie z napojami, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 5745a009eea61ffa

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Niemcy na magazynie z napojami od zaraz Hamburg”

  1. muodypsk@gmail.com na luty 19, 2018 @ 21:58

    Witam czy ogłoszenie jest w dalszym ciągu aktualne ?