€ 1540 euro brutto/mc

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka produkcja jogurtów Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 2, 2016 12:55

Zakład przetwórstwa mlecznego z Düsseldorfu zatrudni pilnie pracowników na produkcję jogurtów. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka przy kontrolowaniu jakości i sporządzaniu ekstraktów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1540 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sporządzanie ekstraktów smakowych na produkcji jogurtów smakowych. Do zadań należeć będzie również kontrolowanie prawidłowości przebiegu procesu a także pakowanie wyrobów gotowych przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • skrupulatność, dokładność, pracowitość
  • wykonywanie zadań zgodnie ze sztuką – nie mylenie się
  • dbanie o surowce, strój i maszynerię
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • punktualność
  • mile widziane osoby mogące przyjechać swoim samochodem

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe w wysokości 1540 euro brutto miesięcznie
  • na miejscu oferujemy odpłatne zamieszkanie w cenie 200-250 euro za miesiąc
  • pracę na niemieckiej umowie do podjęcia od zaraz
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Oferta pracy w Niemczech na produkcji jogurtów

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 473575000a8805a3