€ 15/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur w Dortmundzie 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 2, 2021 04:18

Oferujemy zatrudnienie w Dortmundzie przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątacza biur

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca wykonywana samodzielnie, polegająca na kompleksowym sprzątaniu powierzonych powierzchni
  • pracownik będzie zajmował się wycieraniem kurzy, zabieraniem talerzy z biurek, myciem podłóg, sprzątaniem toalet, pomieszczeń socjalnych, włączaniem zmywarek
  • aktualnie sprzątanie wykonywanie się również z odkażaniem powierzchni – wycieraniem blatów, klamek, poręczy płynami na bazie alkoholu

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodyscyplina
  • wielozadaniowość
  • brak uzależnień
  • sumienność
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • odzież roboczą – uniform logowany
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • niemiecką umowę o pracę
  • pierwszą umowę na okres próbny
  • pracodawca zapewnia wsparcie na miejscu w sprawach organizacyjnych i formalnych, a także pomoc w szukaniu pokoju do wynajęcia
  • wdrożenie w obowiązki oraz trening

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: Sprzątanie biura od zaraz 2021

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 141601840fe85e8a