€ 15,25/h + premie

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur w Stuttgarcie z podstawowym niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 12, 2022 02:17

Oferujemy pracę w Niemczech dla sprzątaczek-sprzątaczy z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie ze Stuttgartu aktualne od zaraz przy sprzątaniu biur oraz innych lokali komercyjnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pilnowanie porządku, sprzątanie i odkażanie powierzchni biurowych i komercyjnych
  • zadania wykonywane są samodzielnie i systematycznie
  • pracownik ma do dyspozycji środki, detergenty oraz sprzęty zapewniane przez klienta

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • własne auto do dojazdów + prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • solidność
  • energiczność
  • przykładanie się do obowiązków
  • przestrzeganie zasad BHP
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • work/life balance – pracę w stałych godzinach od 10-18
  • pełny etat
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • terminowe wypacanie pensji
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia i dofinansowanie na poczet pokrycia kosztów zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/04/2022

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 972625462b4edca3