€ od 15,50/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie sprzętu AGD hurtownia Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 30, 2024 04:26

Dla komisjonerów także bez znajomości języka dostępna od zaraz ciekawa praca w Niemczech na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Zatrudnienie 2024 w Berlinie przy kompletacji zamówień. Zakwaterowanie darmowe możliwe na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • Precyzyjne zbieranie zamówień z uwzględnieniem dostarczonej listy.
  • Przyjmowanie, otwieranie oraz dokładna kontrola dostaw sprzętu AGD.
  • Organizacja rozmieszczenia produktów na odpowiednich półkach lub paletach.
  • Wykorzystywanie sprzętu i narzędzi magazynowych, w tym wózków widłowych czy transpaleciarek.
  • Skuteczna współpraca zespołowa dla precyzyjnego obsługiwania zamówień.
  • Utrzymywanie ładu i czystości na obszarze magazynu.

Wymagania:

  • Wysoka motywacja do pracy w magazynie z różnorodnym asortymentem sprzętu AGD.
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole oraz precyzja przy realizacji zamówień.
  • Szybkość i zręczność manualna w wykonywaniu zadań.
  • Gotowość do pracy w różnych zmianach.
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna.
  • Dodatkowo mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki.

Oferujemy:

  • Zapewniamy stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, począwszy od 15,50 euro brutto za godzinę pracy.
  • Szansa na rozwój zawodowy i zdobycie doświadczenia w obszarze logistyki.
  • Bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników na terenie zakładu.
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu i narzędzi w magazynie.
  • Przyjazne warunki pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonych kolegów z zespołu, mówiących po polsku.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym “MA/B/02/24” prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns@solution4u.com

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 62065b842e33f7f8