€ 2600-3800 brutto

Niemcy praca od zaraz w Köln na produkcji samochodów bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące próbne
  • Opublikowany: wrzesień 25, 2018 05:12

Fabryka samochodów z Kolonii poszukuje od zaraz pracowników do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji przy montażu. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 2600-3800 brutto (uzależnione od kwalifikacji zawodowych i znajomości języka)

Liczba miejsc: 20

Start: październik 2018

Umowa: pierwsza na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Zadania:

Prace związane z montażem pojazdów oraz ich poszczególnych komponentów na linii produkcyjnej. Zadania przydzielane będą indywidualnie w zależności od kwalifikacji zawodowych oraz znajomości języka niemieckiego. Osoby bez języka i bez kwalifikacji będą przydzielane do najprostszych zadań. Osoby z wykształceniem technicznym bądź doświadczeniem zawodowym w produkcji oraz znające język będą przydzielane do bardziej złożonych zadań i jednoczenie lepiej płatnych.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy za granicą na minimum 3 miesiące
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie na produkcji lub wykształcenie techniczne (np. jako mechanik samochodowy)
  • chęć do podjęcia nauki niemieckiego w perspektywie dalszej współpracy
  • szukamy osób sumiennych, które przykładają się do wykonywanych obowiązków

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne w kwocie 300 euro miesięcznie (pracodawca dopłaca połowę tej kwoty, a osoby z własnym zakwaterowaniem otrzymają tę kwotę w gotówce jako bonus)
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne uzależnione od kwalifikacji pracownika
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia swoich kwalifikacji i nauki języka
  • po roku możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ps/k/09/18 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

cv_arbeitbeiuns@fastmail.de

arbeitbeiuns_2@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

arbeitbeiuns@fastmail.de

ID ogłoszenia: 3805ba979b1f2959

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz w Köln na produkcji samochodów bez znajomości języka”

  1. Andrzej Podejma na październik 8, 2018 @ 13:56

    witam prosze o kontakt 698379322 jak narazie wysylam cv na @