€ 15,50 brutto +mieszkanie

Od zaraz Niemcy praca bez języka przy pakowaniu kosmetyków samochodowych w Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 27, 2024 03:46

W fabryce z Ulm możliwa praca w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji samochodowych kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz z opcją darmowego zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Pensja: od 15,50 brutto €/h +dodatki, zakwaterowanie

Termin: od zaraz

Zadania:

Na tym stanowisku obowiązki obejmują pakowanie kosmetyków samochodowych zgodnie z ściśle określonymi standardami, etykietowanie i kontrolę jakości produktów oraz dbałość o wysokie standardy higieny i bezpieczeństwa podczas pracy na linii produkcyjnej. Ponadto obejmuje to wykonywanie różnych zadań związanych z pakowaniem i przygotowywaniem produktów do wysyłki.

Wymagania:

Wymagania dla potencjalnych kandydatów to przede wszystkim chęć nauki i zaangażowanie, nawet jeśli nie mają doświadczenia w pracy na produkcji. Podstawowa komunikatywność w języku niemieckim jest mile widziana, ale nie jest wymagana. Kandydaci powinni być elastyczni i gotowi do pracy na zmiany, w tym w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

Co oferujemy? Oferujemy stabilne zatrudnienie od zaraz, zapewnione darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach oraz wynagrodzenie od 14,50 euro brutto za godzinę z dodatkami. To także możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych umiejętności, przyjazne środowisko pracy oraz dedykowane szkolenie dotyczące obowiązków na stanowisku.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm 2024

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 6865dd2e7c3503a