€ 13,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka pakowanie kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 9, 2021 05:06

Od zaraz ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zatrudnienie w fabryce z Ulm dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Termin: od lutego 2021

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej kosmetyki samochodowe wysokiej jakości
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie manualne pakowanie produktów gotowych, wraz ze skrupulatną kontrolą jakości
  • do zadań należeć może obsługa urządzeń, etykietowanie itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodzielność, zaangażowanie, pracowitość
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • samodzielność, solidność

Zapewniamy:

  • legalną, niemiecką umowę o pracę na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • wysokie zarobki wypłacane zgodnie z umową
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w wynajmowanych mieszkaniach, koszt to 250 euro miesięcznie/os
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • przeszkolenie w języku polskim

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 932602175a0d5f12