€ 13,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji deserów 2023 fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 15, 2022 02:55

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka 2023. Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie od zaraz w fabryce z Berlina na produkcji deserów mrożonych.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów mrożonych

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych w fabryce deserów mrożonych
  • praca w warunkach chłodniczych
  • do zadań należeć będzie napełnianie pudełek plastikowych produktem, obsługiwanie urządzeń, kontrola jakości, dbanie o ciągłość, etykietowanie i magazynowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • zdyscyplinowanie
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkową zaletą

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w pensjonacie pracowniczym
  • prace zmianową
  • komplet odzieży odpowiedniej do pracy w niskich temperaturach
  • solidne wynagrodzenie wypłacanie przelewem na konto + opcja pobierania zaliczek raz na tydzień
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu oraz przy dopełnianiu spraw w urzędach/bankach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, marzec 2022/Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 198622f83630e86d