€ 16,50 brutto +mieszkanie

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz pakowanie kosmetyków samochodowych, Ulm 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 9, 2024 02:12

Fabryka z Ulm poszukuje pakowaczy do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków samochodowych na linii produkcyjnej. Darmowe zamieszkanie dla chętnych na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Pensja: od 16,50 brutto €/h +dodatki, zakwaterowanie

Termin: od zaraz

Zadania:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za pakowanie kosmetyków samochodowych zgodnie z ściśle określonymi standardami, kontrolę jakości i dbałość o higienę oraz bezpieczeństwo na linii produkcyjnej. Dodatkowo, zajmiesz się przygotowaniem produktów do wysyłki.

Wymagania:

Poszukujemy kandydatów, którzy są pełni chęci nauki i zaangażowania, nawet jeśli nie posiadają doświadczenia w pracy produkcyjnej. Znajomość podstaw komunikacji w języku niemieckim będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczna. Elastyczność i gotowość do pracy na zmiany, w tym na system dwuzmianowy, są kluczowe.

Oferujemy:

Dołączając do naszego zespołu, zyskasz stabilne zatrudnienie od zaraz oraz darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach. Oferujemy wynagrodzenie od 16,50 euro brutto za godzinę, wraz z atrakcyjnymi dodatkami. W naszej firmie masz możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowych umiejętności. Gwarantujemy przyjazne środowisko pracy oraz specjalnie przygotowane szkolenia dotyczące obowiązków na stanowisku, abyś mógł osiągnąć pełen sukces w nowej roli.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm 2024

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 3426614741a7eebb