€ 13,85/h +dodatki

Od zaraz Niemcy praca przy pakowaniu zabawek bez znajomości języka w Essen 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 27, 2023 01:41

Od zaraz dla pakowaczy w Essen propozycja ciekawej pracy w Niemczech przy pakowaniu zabawek i art. dla dzieci. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Termin: od zaraz

Stanowisko: Pakowacz zabawek

Wynagrodzenie: 13,85 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Opis stanowiska pracy:

Pakowanie zabawek i artykułów dla dzieci zgodnie z wytycznymi i instrukcjami
Składanie opakowań i etykietowanie produktów
Kontrola jakości opakowań i produktów
Przygotowywanie zamówień do wysyłki

Wymagania:

Motywacja do pracy w branży związanej z zabawkami i artykułami dla dzieci
Umiejętność pracy w zespole i efektywnej organizacji pracy
Szybkość i precyzja w pakowaniu
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
Nie wymagana znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w pakowaniu lub magazynowaniu mile widziane, ale nie jest konieczne

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie od 2023 roku na podstawie umowy o pracę
Wynagrodzenie w wysokości 13,85 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w branży zabawkowej
Zakwaterowanie na miejscu bez dodatkowych opłat
Profesjonalne wprowadzenie do pracy i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników
Przyjazną atmosferę pracy i możliwość współpracy z różnymi markami i produktami dla dzieci

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie zabawek 2023/Essen

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 261649a167a109b7