€ 2250/mc +dodatki

Od zaraz Niemcy praca bez języka na magazynie z obuwiem w Lipsku – hurtownia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 21, 2022 01:44

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla komisjonerów bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie hurtowni obuwniczej z Lipska od zaraz przy kompletacji zamówień i rozładunku towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Pensja: 2250 euro brutto miesięcznie plus dodatki

Termin: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca na magazynie przy regularnych pracach wspomagających sprawne funkcjonowanie hurtowni obuwniczej
  • obowiązkiem będzie przyjmowanie i rozładunek dostaw, komisjonowanie, kompletowanie, pakowanie, wprowadzanie informacji do systemu itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • zręczność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • pracę w zgranym zespole
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw organizacyjnych, przygotowaniu dokumentów, tłumaczeń
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • na miejscu zapewnione szkolenie pracownicze w języku polskim
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 07/2022” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 52762b09bd42da5a