€ ok 1400 euro brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech produkcja-montaż dużego AGD bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: styczeń 18, 2016 05:01

Fabryka dużego AGD z Düsseldorfu potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech przy montażu pralek. Oferta bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: ok. 1400 euro brutto na miesiąc na początek, po przepracowaniu miesiąca płaca wzrośnie o 100 euro na miesiąc

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • prace montażowe na różnych etapach produkcyjnych
  • osoba zatrudniona będzie przydzielona do montażu zabezpieczeń do transportu w pralkach
  • praca wykonywana będzie w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • zwinność, zręczność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • brak problemów zdrowotnych
  • wyrabianie się w czasie
  • możliwość wykonywania prac powtarzalnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • szkolenia pracownicze
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę z dostępem do niemieckich świadczeń socjalnych
  • satysfakcjonujące zarobki
  • pomoc w relokacji i dopełnieniu formalności na miejscu
  • zamieszkanie w cenie 240 euro miesięcznie w należącym do firmy mieszkaniu służbowym

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja dużego AGD, Düsseldorf” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 808569c49090b9c7

2 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech produkcja-montaż dużego AGD bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. Witam,
    Mariusz lat 53 moje atuty- doswiadczenie sumiennosc,bardzo dobra praca w grupie,dobry stan zdrowia,prosze o kontakt tel.505213286 pozdrawiam.

  2. witam.
    Mam 53 lata doświadczenie w pracy za granica,wcześniej pracownik montażu telewizorów toshiba anglia ,jak również pracowałam przy składaniu pralek i produkcji wiązek elektrycznych do pralek [w Polsce niemiecka firma] tel 00447923384453 Bernadeta