€ 12,50/h

Od zaraz Niemcy praca 2023 bez znajomości języka przy pakowaniu zegarków Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 12, 2022 02:18

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu zegarków i biżuterii. Zatrudnienie w Kolonii dla pakowaczy bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca powtarzalna, manualna przy ręcznym, samodzielnym pakowaniu i kontroli jakości zegarków oraz biżuterii
  • obowiązkiem będzie składanie opakowań, wkładanie produktu lub oznaczanie wad i cofanie na produkcję/na serwis

Wymagania:

  • pełna punktualność
  • zaangażowanie
  • sumienność
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • duża dokładność, spostrzegawczość
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • pracę w systemie zmianowym
  • płatny urlop zgodnie z planem
  • umiejętność pracy w zespole
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony
  • stałą umowę dla pracowników najlepszych
  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w kwaterach pracowniczych

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pz/k/04/22 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns2022@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 325625458381e7b9