€ 12,25-15,00+zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży bez języka 2023, Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 21, 2023 00:57

Firma z Essen od zaraz poszukuje osób do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu używanej odzieży. Zatrudnienie 2023 dostępne bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Miejscowość: Essen, Niemcy

Pensja: 12,25 do 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

Osoba zatrudniona na stanowisku pracy będzie odpowiedzialna za sortowanie i selekcjonowanie odzieży używanej, biorąc pod uwagę jej jakość, rozmiar, styl i kolor. Pracownik będzie musiał dokładnie sprawdzać i usuwać wszelkie plamy oraz uszkodzenia z odzieży. W ramach swoich obowiązków będzie także dokonywał pomiarów odzieży i metkował ją zgodnie z określonymi standardami. Po wstępnej selekcji i przygotowaniu odzieży, pracownik będzie pakował ją do odpowiednich worków lub kartonów. Wszystkie zadania będą wykonywane zgodnie z wyznaczonymi standardami jakości, aby zapewnić zadowolenie klientów.

Oczekiwania:

Firma poszukuje pracownika, który będzie pozbawiony nałogów oraz sumiennie i rzetelnie wykonywał swoje obowiązki. Wymagana jest od niego również energia, pracowitość, motywacja oraz wysoka sprawność fizyczna. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

Zapewniamy:

Pracownik otrzyma zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, co zapewni mu stabilność oraz dostęp do ubezpieczenia i innych świadczeń. Przed rozpoczęciem pracy zostanie przeszkolony, aby wykonywać swoje obowiązki w sposób rzetelny i profesjonalny. Firma zapewni również pracownikowi służbowy uniform oraz wsparcie w sprawach administracyjnych, bankowych, organizacyjnych i kadrowych. Dodatkowo, pracownik będzie miał na miejscu wsparcie przełożonego Polaka, co ułatwi mu aklimatyzację w nowym środowisku.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref.: fso/e/05/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sortowanie-odziezy-od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-essen-2023/

ID ogłoszenia: 864644171dace86a