€ 1350 netto +mieszkanie

Bez języka praca w Niemczech jako pomoc kuchenna od zaraz w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 18, 2019 04:55

Od zaraz i bez znajomości języka opcja podjęcia pracy w Niemczech jako pomoc kuchenna. Zatrudnienie w hotelu z Drezna z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu oraz wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Pensja: 1350 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac pomocniczych – dbanie o porządek, przygotowywanie składników, praca na zmywaku, włączanie zmywarek, wynoszenie odpadów
  • obowiązkiem będzie krojenie wędlin, owoców, obsługa urządzeń kuchennych ich mycie i konserwacja

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane badania z sanepidy do pracy z żywnością
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • brak nałogów
  • staranność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w euro przelewem na konto
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie
  • pracę od czerwca 2019, możliwe zatrudnienie w lipcu

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomoc kuchenna/06/2019″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 2215d082100352cf

1 odpowiedź na “Bez języka praca w Niemczech jako pomoc kuchenna od zaraz w Dreźnie”

  1. dobry wieczór jestem zainteresowany praca mam doświadczenie na kuchni jako pomocnik pracowałem w uk kilka lat na kuchniach po proszę o kontakt mój numer telefonu +48884792970 Niemiecki język słabiutki Angielski w stopniu naprawdę dobrym byłbym bardzo wdzięcznym jak by państwo się zemną z kontaktowało z gory dziękuje i pozdrawiam