€ 2200-2450/mc brutto

Oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz pakowanie przekąsek bez języka Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 12, 2021 04:22

Od zaraz zatrudnienie w Berlinie przy pakowaniu przekąsek. Legalna praca w Niemczech 2021 również dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2200 do 2450 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 8

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca przy taśmie produkcyjnej
  • zadania wykonywane będą na hali produkcyjnej przy temperaturze pokojowej
  • obowiązkiem jest manualne pakowanie gotowych, solonych przekąsek

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość, dokładność
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • możliwość wykonania badań w niemieckim sanepidzie w cenie 25 euro

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • ubezpieczenie
  • niemiecką umowę o pracę
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • świadczenia socjalne
  • raz na tydzień opcja pobierania zaliczek

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na adres podany poniżej:

  • arbeiteinstellen@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 02/21 Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-przy-pakowaniu-przekasek-od-zaraz-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 452602591043010c