€ 12,85/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka sortowanie odzieży 2021 Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Kwiecień 27, 2021 3:45 am
  • Wygasa: 10 dni, 4 godzin

Dam fizyczną pracę w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz. Zatrudnienie w Cottbus dla par bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej w nowoczesnej sortowni.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Wynagrodzenie: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna praca przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie również dodatków i sprzętów małego AGD

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność
  • samodyscyplina
  • dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • brak problemów zdrowotnych
  • dostępność od zaraz

  • zatrudnienie na podstawie niemieckie umowy o pracę na okres próbny
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej współpracy
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • świadczenia socjalne
  • odzież roboczą
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na adres dostępny poniżej:

  • arbeiteinstellen2021@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-odziezy-dla-par-bez-jezyka-cottbus/

ID ogłoszenia: 4646086aee2a9c0e