€ 1400-1700 netto

Bez języka Niemcy praca od zaraz produkcja części samochodowych w Bonn 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 15, 2022 02:05

Fabryka z Bonn od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech przy produkcji części samochodowych z tworzyw sztucznych. Oferta bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji branży samochodowej

Lokalizacja: Meckenheim lub Morsbach – Bonn, Niemcy

Zarobki: 13 euro na godzinę pracy, co w przeliczeniu daje w skali miesiąca ok. 1400 – 1700 euro netto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji części metalowych oraz z tworzyw sztucznych na potrzeby branży samochodowej
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało samodzielne przygotowanie oraz obróbka elementów, pakowanie, konfekcjonowanie i kontrola jakości
  • inne nieskomplikowane prace zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w systemie 3 zmianowym oraz w soboty
  • preferowane zgłoszenia od osób mobilnych
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego od jedne osoby w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par, grup oraz osób indywidualnych
  • pracę na pełny etat godzin pracy tygodniowo
  • opcję pracy w godzinach nadliczbowych
  • legalne zatrudnienie z drukiem A1, dodatkowym ubezpieczeniem i kartą EKUZ
  • uczciwe wynagrodzenie
  • osobom które znają język niemiecki przysługuje dodatkowa premia + 100 euro miesięcznie
  • zamieszkanie
  • +25% dodatku za pracę w godzinach nocnych i nadliczbowych
  • premie świąteczne i na wakacje
  • odpłatne dni świąteczne i od pracy

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania poprzez krótki link lub źródło:

Krótki link: https://bit.ly/produkcja-bonn

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/283744/0

ID ogłoszenia: 1386254a08567446