€ 2450-2750

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz na produkcji kremu czekoladowego Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 9, 2022 01:48

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Kolonii na produkcji kremu czekoladowego. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Zarobki: od 2450 do 2750 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji kremu czekoladowego
  • do zadań należeć będą proste, powtarzalne czynności, polegająca np. na: obsługiwaniu urządzeń, pakowaniu, przeprowadzaniu kontroli jakości, odmierzaniu składników, dostarczaniu surowców,

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • punktualność, solidność, odpowiedzialność
  • zdyscyplinowanie
  • pełna punktualność
  • zwinność, pracowitość

Zapewniamy:

  • komplet odzieży pracowniczej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • umowę na pełny etat
  • świadczenia socjalne
  • gwarancję dobrych zarobków
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie – 150/osoba, 250/para miesięcznie

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 08/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kremu-czekoladowego-od-zaraz-koln-2022/

ID ogłoszenia: 3846319b4a9e3fcb