€ 12,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka jako żywa maskotka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 26, 2022 2:28 am

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku żywej maskotki. Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka i doświadczenia przy obsłudze eventów, rozdawaniu ulotek itp.

Stanowisko: Żywa maskotka

Miasto: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w agencji reklamowej jako pracownik fizyczny – praca w specjalnym stroju jako żywa maskotka
  • obowiązkiem będzie obsługiwanie imprez, rozdawanie gratisów, ulotek i zabawianie klientów/gości

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawienie, optymizm
  • dobra kondycja fizyczna
  • minimum 170 cm
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie
  • darmowe przejazdy do pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę o pracę na czas określony
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc rezydentna polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy przesłać zgłoszenie, z dopiskiem w tytule: maskotka Berlin 04/22 i załączeniem CV na adres:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-jako-zywa-maskotka-berlin/

ID ogłoszenia: 6986265b2fc0a231