€ 1950-2650/mc

Bez znajomości języka praca Niemcy produkcja kosmetyków od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 16, 2019 3:20 am

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka na produkcję kosmetyków w fabryce z Kolonii. Oferta pracy w Niemczech od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 1950 do 2650 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • łatwa, powtarzalna praca przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem, foliowaniem, obsługą maszyn produkcyjnych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • sumienność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie
  • zdyscyplinowanie
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na okres 6 miesięcy
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce
  • przyjazny zespół
  • płatne zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym za 150 euro miesięcznie od osoby
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla osób najlepszych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o kontakt mailowy. Prosimy o przesłanie CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

Wiadomość prosimy zatytułować: Nr ref. pkos/a4/08/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-praca-niemcy-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 5275d55cc82e4b32