Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2600-2900 brutto

Od zaraz dla par praca Niemcy bez języka na produkcji pizzy w fabryce z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 28, 2023 00:58
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz dla par praca Niemcy bez języka na produkcji pizzy w fabryce z Berlina

Opis

Fabryka żywności z Berlina od zaraz poszukuje chętnych lub pary do pracy w Niemczech na produkcji pizzy mrożonej. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnione będzie odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji spożywczej

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2600-2900 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

Zakres zadań pracownika obejmuje przygotowanie ciasta na pizzę poprzez wymieszanie składników, uformowanie ciasta i ułożenie go na blasze. Następnie pracownik nakłada różne składniki na pizzę, takie jak ser, sos pomidorowy, mięso, warzywa itp., przy użyciu rąk lub maszyn. Po przygotowaniu pizzy pracownik pakuje ją do torebek lub opakowań, w których będzie sprzedawana.

Oczekiwania:

Wymagamy od potencjalnych pracowników cech takich jak samodyscyplina, odpowiedzialność, sumienność oraz gotowość do wykonywania powtarzalnych zadań. Dodatkowo, ważne jest, aby potrafili działać samodzielnie. Mile widziane będą osoby, które posiadają doświadczenie w produkcji żywności oraz znają język niemiecki.

Zapewniamy:

Zapewniamy nowym pracownikom solidne szkolenie w języku polskim oraz wprowadzenie do systemu pracy, które ułatwią adaptację w nowym środowisku pracy. Zatrudnienie odbywa się na niemieckiej umowie o pracę, podpisanej bezpośrednio z pracodawcą na miejscu. Oferujemy również indywidualne stanowiska pracy oraz opcjonalne, odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby. Pracownicy otrzymują konkurencyjne wynagrodzenie oraz liczne dodatki do pensji, takie jak paczki świąteczne, premie, imprezy integracyjne oraz świadczenia socjalne. Praca odbywa się w zespole o przyjaznej atmosferze.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. prod/b3/04/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-fabryka-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 476644a791b89eb6

    

ilość wszystkich wyświetleń: 252, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.