€ 1800-2000 netto/mc

Bez języka dam pracę w Niemczech przy dociepleniach na budowie od zaraz Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mannheim
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 11, 2021 04:04

Oferujemy zatrudnienie w Mannheim dla budowlańców bez znajomości języka. Praca w Niemczech od zaraz na budowie przy dociepleniach. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany przy dociepleniach

Miejsce zatrudnienia: Mannheim, Niemcy

Pensja: od 10,85 euro brutto na godzinę pracy lub 13,30 euro brutto na godzinę la pracowników wykwalifikowanych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie dociepleń budowlanych i elewacji
  • praca na wysokościach

Wymagania:

  • posiadanie kilkuletniego doświadczenia w pracy przy dociepleniach
  • świadectwa ukończenia szkoły
  • udokumentowane doświadczenie
  • możliwość pracy na wysokościach
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla firm oraz ekip budowlanych
  • dla najlepszych możliwość zatrudnienia na dłużej
  • regularne zjazdy do Polski
  • odzież roboczą
  • narzędzia do pracy
  • zorganizowanie bezpłatnych przejazdów pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • niemiecką umowę o pracę
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

www.pracuj.pl/praca/monter-ocieplen-budynkow-niemcy,oferta,8055863

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-na-budowie-przy-dociepleniach-mannheim/

ID ogłoszenia: 8066099218cbd2ef