€ 2085/mc brutto

Od zaraz dla par Niemcy praca 2021 bez języka przy pakowaniu ciastek w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 22, 2021 3:01 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Düsseldorf od zaraz także bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Wakaty: 10

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 20085 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • manualne pakowanie wyrobów kruchych z uprzednią wizualną kontrolą jakości

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia dla najlepszych
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw kadrowych, organizacyjnych oraz urzędowych
  • płatne zakwaterowanie w cenie 400 euro miesięcznie od pary (+media)
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pak/a5/01/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-od-zaraz-dusseldorf-2021/

ID ogłoszenia: 138600882f443251