€ 21000-25000 brutto PLN

Bez języka oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz dla glazurników-kafelkarzy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: sierpień 30, 2022 01:27

Od zaraz dla doświadczonych glazurników-kafelkarzy oferta pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie także bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem zorganizowanym dla pracowników.

Stanowisko: Glazurnik – pracownik budowlany

Miejsce: Niemcy

Wynagrodzenie: miesięcznie od 21000 do 25000 PLN brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy układania glazury na dużych powierzchniach sklepowych – oraz w salonach samochodowych
  • obowiązkiem będzie układanie płytek, fugowanie, montaż izolacji, stawianie ścian
  • minimum 15 mkw

Oczekiwania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku glazurnika
  • zdolność do wydajnej pracy zespołowej
  • czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowy atutem
  • zaangażowanie, solidność

Oferujemy:

  • legalne i stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • bardzo dobre zarobki i wypłaty w formie tygodniówek
  • zamieszkanie
  • zapewnione przejazdy na budowy w Niemczech
  • praca na cały rok
  • praca od poniedziałku do piątku – opcja pracy w soboty
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 786 598 148

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zatrudnimy-glazurnika-na-duze-powierzchnie-sklepowe-do-niemiec-tygodn-CID4-IDQbPCQ.html

ID ogłoszenia: 87630cda6f146ae