€ 12,84/h brutto

Ogłoszenie Niemcy praca od zaraz pakowanie czekoladek bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 31, 2019 4:39 am

Oferujemy zatrudnienie w Lipsku na stanowisku pakowacza. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladek bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 4

Miasto: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca jako pakowacz przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości i ręczne pakowanie wyrobów do plastikowych wytłoczek

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • zdyscyplinowanie, punktualność, zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją
  • mile widziane doświadczenie
  • dużą zaletą będzie umiejętność pracy na zmiany
  • zdyscyplinowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 150 euro od osoby lub 250 euro od pary
  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę
  • tanie obiady w barze pracowniczym
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Praliny Lipsk 05/19″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 7155cf026487934d

1 odpowiedź na “Ogłoszenie Niemcy praca od zaraz pakowanie czekoladek bez znajomości języka Lipsk”

  1. Zainteresowana para, kontakt 789254185