€ 12,50-14,50/h

Bez języka praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kina w Berlinie dla sprzątaczek – sprzątaczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 16, 2020 3:00 am
  • Wygasa: 13 dni, 4 godzin

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu kina. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz dla sprzątaczek bądź sprzątaczy. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Sprzątaczka kina

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości od 12,50 do 14,50 euro/h brutto

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • dbanie o porządek w salach projekcyjnych po każdym seansie, sprzątanie toalet, korytarzy, części biurowej, kawiarni, sal bankietowych (salek do wyprawiania urodzin dla dzieci lub małych spotkań firmowych)
  • aktualnie zadania wykonywane są z użyciem specyfików odkażających, większą uwagę pragniemy zwrócić na wycieranie klamek, poręczy itp.

Wymagania:

  • brak nałogów
  • atutem będzie doświadczenie, zdobyte w podobnej pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • pełna samodzielność
  • samodyscyplina
  • dobra sprawność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze i z wspierającym zespołem
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres próbny
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie  zorganizowane na okres 3 miesięcy w cenie 220 euro/mc, później konieczność zorganizowania sobie kwatery samemu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres poniższy:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Sprzątanie kina/Berlin + imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-sprzataniu-kina-bez-znajomosci-jezyka-berlin-2020/

ID ogłoszenia: 4915f88b620beb68