€ 12,84/h brutto

Od zaraz dla par dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie odzieży Drezno 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 29, 2020 05:09

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par przy sortowaniu odzieży używanej. Oferta z Drezna dostępna od zaraz także bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Pensja: 12,84 na godzinę pracy brutto €

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca fizyczna
  • sortowanie artykułów używanych – głównie odzieży, w mniejszym stopniu małego AGD
  • zadania wykonywane są przy stołach

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • zdolność pracy pod presją
  • pracowitość, energiczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobre zdrowie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka potrzeba

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • odzież robocza
  • atrakcyjne zarobki
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia, na adres poniższy:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/01/2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-sortowanie-odziezy-drezno/

ID ogłoszenia: 4855fe9ae1f3e51a