€ 12,60/h brutto

Bez języka fizyczna praca Niemcy od zaraz przy sortowanie owoców w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 9, 2020 05:10

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu owoców. Od zaraz ogłoszenie z Hanoweru bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca i jest ono odpłatne.

Stanowisko: sortowacz owoców

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,60 euro brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 7

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o wysoką jakość owoców i warzyw
  • przeprowadzanie kontroli jakość produktu i zdejmowanie z linii sztuk obitych/spleśniałych/uszkodzonych
  • ręczne pakowanie i sortowanie
  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna, zręczność, zwinność
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy monotonnej
  • samodzielność, punktualność

Zapewniamy:

  • płatny urlop
  • opieka koordynatora Polaka
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • ubezpieczenie
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie + media
  • pracodawca zapewnia dofinansowanie mieszkania w wysokości do 50%, jednakże w przypadku rażącego naruszenia obowiązków pracowniczych pracodawca zastrzega sobie prawo odmowy udzielenia dopłaty

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie owoców, Hanower + imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-owocow-w-hanowerze/

ID ogłoszenia: 3615f7f25ad226a9