€ 14/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka przy sprzątaniu-dezynfekcji siłowni od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 27, 2022 01:19

Aktualna oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu siłowni i klubu fitness. Zatrudnienie w Düsseldorfie od zaraz dla sprzątaczki bez znajomości języka i doświadczenia. Zamieszkanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka siłowni

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 14 na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu siłowni oraz klubu fitness
  • zadania wykonywane są w stałych godzinach
  • obowiązkiem będzie mycie luster, sprzątanie toalet, natrysków, części socjalnych, gabinetów, recepcji, wycieranie i dezynfekowanie sprzętów, mopowanie, wynoszenie odpadów

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy
  • pracowitość, regularność, zaangażowanie, samodyscyplina

Zapewniamy:

  • płatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • pewną pracę w Niemczech
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opcja korzystania z siłowni poza godzinami pracy
  • pracę w fajnym, młodym zespole

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie siłowni Düsseldorf, 2022″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-silowni-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 86463591c3ec6d0f