€ 14-16/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 28, 2022 01:35

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Od zaraz zatrudnienie w Stuttgarcie z podstawową znajomością języka niemieckiego dla sprzątaczek i sprzątaczy także bez doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów/mieszkań

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: od 14 do 16 euro brutt na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • stałe zlecenia przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych
  • mogą zdarzyć się prace dodatkowo płatne np.: mycie okien, prasowanie, sprzątanie ogrodów, garaży strychów lub po remontach

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • samodyscyplina
  • pełna niezawodność
  • przykładanie się do zadań
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz auto
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • przyjazne nastawienie i optymizm

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas określony
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej umowy
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę w zgranym zespole
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na miejscu

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 79662b9e6db7759a