€ 1780 euro brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech pakowanie kawy bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 10, 2017 05:37

Najnowsze ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Oferta z fabryki w Bremen dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane jest na cały okres umowy w cenie 200 euro miesięcznie od osoby.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Liczba wakatów: 3

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Pensja: 1780 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w firmie dystrybucyjnej przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne z akcentem świątecznym
  • pakowanie samych słoików lub wraz z prezentem – logowanym kubkiem i breloczkiem

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • motywacja, uczciwość, sumienność
  • dobra organizacja własnego czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe do końca roku z możliwością przedłużenia umowy od nowego roku dla najlepszych pracowników
  • zakwaterowanie odpłatne 200 euro miesięcznie od osoby
  • wdrożenie w obowiązki
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę wraz z ubezpieczeniem, opłacaniem składek i dostępem do świadczeń socjalnych
  • możliwość wzięcia udziału w kursie języka niemieckiego oferowanego przez pracodawcę (konieczność zdania kursu pod koniec każdego etapu – w innym przypadku należy zwrócić część kosztów za szkolenie)

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Pakowanie kawy 10/17
Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 53559dbd2e8c918c