€ 2350 brutto +zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy produkcji lodów bez języka w fabryce z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 25, 2022 2:37 am

Fabryka lodów z Berlina od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na produkcji deserów mrożonych. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Wynagrodzenie: 2350 euro brutto miesięcznie

Miasto: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej
  • praca w warunkach chłodniczych
  • obowiązkiem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli jakości procesów produkcyjnych oraz wyrobów, samodzielne obsługiwanie urządzeń, manualne i powtarzalne prace przy taśmie, dbanie o ciągłość itp.

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • przykładanie się
  • motywacja do podjęcia pracy
  • przyjazne nastawienie i gotowość do nauki
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • gwarancja rozwoju
  • zatrudnienie od zaraz na okres próbny
  • niemiecką umowę o pracę
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy
  • środki ochronne
  • wdrożenie w obowiązki
  • odzież roboczą
  • darmowe zamieszkanie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres trwania umowy
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • płatny urlop

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca miesiąca.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko, 02/22”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-lodow-fabryka-berlin-2022/

ID ogłoszenia: 20762181853c0a8e