€ 12,85/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie wafelków fabryka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 7, 2021 02:30

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech przy pakowaniu wafelków. Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Bremen od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz wafelków

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Zarobki: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • łatwa praca przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie wafelków oraz ciasteczek
  • do zadań należy również obsługiwanie urządzeń produkcyjnych i przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • dobre zorganizowanie, wielozadaniowość
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • samodyscyplina
  • brak problemów ze zdrowiem
  • pracownik musi przestrzegać surowych zasad BHP – posiadać czysty, schludny strój, odkażać ręce, obuwie, nie posiadać do pracy mocnego makijażu, sztucznych rzęs, paznokci, włosów itp.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • pracę w systemie zmianowym
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • środki ochrony indywidualnej
  • zakwaterowanie zorganizowane w pokojach pracowniczych za 120 euro od osoby

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz LM na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen2021@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-wafelkow-od-zaraz-fabryka-bremen-2021/

ID ogłoszenia: 42660943534ec1c6